Demo Image

Південна Далмація– РИВ’ЄРА КЛЕК

Програма туру 1 день 06:00 – збір групи на з/д вокзалі м. Львів. 06:30 – виїзд групи. Переїзд

Програма туру

1 день

06:00 – збір групи на з/д вокзалі м. Львів.
06:30 – виїзд групи.
Переїзд на територію Угорщини.

Прибуття до Будапешту. На Вас очікує вечірня ознайомча автобусна екскурсія «Скарби Будапешту». Ви поринете у справжню казку – найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону.
Фіналом прогулянки буде частування фірмовими настоянками на одній з найкрасивіших набережних Європи. За гарний початок подорожі;)

Нічний транзит до Хорватії.

 

2 день

07:00 – Орієнтовне прибуття в Спліт

Запрошуємо всіх на екскурсію  «серця» Далмації – міста Імператорів – Спліт (35€ / 25€)*.

Регіон Далмація, центром якого вважається Спліт, відомий ще з античності. Старе місто включене в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Головною визначною пам’яткою вважається палац імператора Діоклетіана, за стінами якого заховані справжні скарби. Сучасні будівлі зі скла і бетону поєднані з будинками XV-XIX століть, а сучасні бутіки знаходяться на міській площі. Спліт вважають містом, де присутні усі стилі архітектури.

Вільний час для відпочинку на чудових пляжах міста -курорту.

Рекомендуємо, бажаючим у супроводі керівника відвідати о. Брач та одне з найкрасивіших містечок Супетар (5€ + квиток на паром).

Брач – один з найкрасивіших островів Хорватії. Тут багато соснових лісів, виноградників і оливкових плантацій. Тут роблять чудове рожеве вино і готують незвичайні страви з морепродуктів. А ще, Супетар, славиться середньовічними будиночками і шикарними пляжами!

17:00 – Збір групи та переїзд на південь Хорватії – Рив’єра Клек.

Курорт Клек – містечко на узбережжі Південної Далмації. Область близько курорту Клек традиційно називається Рів’єрою Клек, яка розташована в Стонській бухті і славиться своїми неймовірними пляжами. Саме тут вода стає теплішою набагато раніше, є пологий вхід в море, що є нехарактерним для інших пляжів Хорватії, а неймовірні панорами, що відкриваються навколо , зачаровують з першого погляду. Завдяки близькому розташуванню історичних міст, красивих островів та Національного парку на острові Млет, Рів’єра Клек стає особливо привабливою для гостей, які шукають морського відпочинку в цікавій області.

18:30 – Орієнтовне прибуття в Клек та поселення в котеджах розрахованих на 4 особи.
У кожному котеджі є: укомплектована кухня-вітальня, санвузол, дві окремі спальні та індивідуальна тераса зі столом. В котеджах наявний вентилятор.
Wi-Fi на території рецепції.
До моря 150 метрів. У Клеку найкращий пляж півдня Хорватії. Місто та пляж можна подивитися на відео.

ВЕЧІРНІЙ ВІДПОЧИНОК НА МОРІ

Ночівля.

 

3 день

Сніданок.

ВІДПОЧИНОК НА МОРІ

Ночівля.

4 день – 8 день

Сніданок.

ВІДПОЧИНОК НА МОРІ

Протягом відпочинку пропонуємо відвідати захоплюючі екскурсії:

  •  1) Екскурсійно-дегустаційна програма Південною Далмацією: фантастичний Дубровник, півострів Пелєшац (Велика Хорватська стіна, старовинний Стон) + дегустація устриць, місцевих настоянок та знаменитого вина і як бонус унікальний сир вистояний в оливковій олії – 35€ / 25 €
  • 2) FISH-пікнік – 25€ / 15 €
  • 3) Водоспади Кравіце та Меджугор’є (Боснія і Герцоговина)– 25€ / 20 €

Ночівля.

9 день

11:00 – Виселення з готелю.

ВІДПОЧИНОК НА МОРІ

У Вас ще один день відпочинку на Адріатичному морі!!!

19:00 –  Вечірній збір групи та виїзд на територію України.

 

10 день

Перетин кордону.

По дорозі дивимось фільми, ділимось фотографіями та приємними спогадами з відпочинку;)

Вечірнє прибуття до Львова.