Demo Image

Страхування 2020

Шановні  клієнти ! Дельфін тур  завжди піклується про здоров’я своїх клієнтів. Туристи, що подорожують за всіма напрямками компанії,

Шановні  клієнти !
Дельфін тур  завжди піклується про здоров’я своїх клієнтів.

Туристи, що подорожують за всіма напрямками компанії, застраховані в Страховій компанії “ВУСО” і “ERV” на випадок медичних витрат, що виникають внаслідок раптового захворювання або нещасного випадку під час перебування за кордоном.

Стандартна програма страхування, що є невід’ємною складовою кожного туристичного пакету, включає наступні послуги:
1.
Діагностика та лікування в умовах стаціонару.
2. Діагностика та лікування в амбулаторних умовах.
3. Невідкладна стоматологічна допомога (в межах ліміту 100 Євро).
4. Медичні перевезення.
5. Репатріація по медичним показанням.
6. Проживання та супровід дітей до 16 років у випадку амбулаторного (до 7 днів) та/або стаціонарного лікування (до 14 днів).


Звертаємо Вашу увагу, що поліс також покриває ризики на випадок захворювання Застрахованої особи на COVID-19 під час перебування за кордоном, а саме:

 

  • Оплата лабораторного обстеження на COVID-19 при наявності симптомів захворювання та позитивного тесту (покривається не більше двох обстежень на COVID-19 за весь період перебування за кордоном).
  • Амбулаторне та/або стаціонарне лікування до 14 днів (сумарно) з моменту лабораторного діагностування у Застрахованої особи COVID-19.
  • Проживання та супровід дітей до 16 років у випадку амбулаторного (до 7 днів) та/або стаціонарного лікування (до 14 днів) з приводу лабораторно підтвердженого захворювання на COVID-19).
  • Транспортні послуги, пов’язані з поверненням Застрахованої особи та супроводжуючої особи (для Застрахованої особи віком до 16 років) в країну постійного проживання у випадку неможливості вчасного повернення в країну постійного проживання внаслідок лабораторно підтвердженого захворювання на COVID-19.

Покриття: 30 000 євро
Безумовна франшиза: 25 євро*
*за додаткову плату ми можемо запропонувати програми з нульовою франшизою.

Також хочемо зазначити, що при замовлені додаткової програми страхування на випадок неможливості здійснення подорожі закордон (Страхування фінансових ризиків), поліс покриває ризики, пов’язані з захворюванням Застрахованої особи на COVID-19:
• раптове захворювання Застрахованої особи на COVID-19 за умови, що воно має лабораторне підтвердження в сертифікованій державній лабораторії.

Покриття: від 850 євро (але не більше вартості туру)
Безумовна франшиза: 0 євро (100% відшкодування)

Для всіх типів полісів страхування діють вікові коефіцієнти для туристів старшої вікової групи (65 років і більше).