Черногория – маленькая сказочная страна, настоящая жемчужина, созданная морем в глубине Черных гор.
Ее красота, сияющая разноцветными блестками моря, красными черепичными крышами, ослепительно изумрудной зеленью лесов, яркими цветами на лугах, клумбах, подоконниках и белыми стенами старых церквей – на самых изысканных плакатах со средиземноморским пейзажем.

Горы в этих местах вырастают как будто прямо из моря. На побережье большое количество средиземноморской растительности – агавы, алоэ, пальмы, магнолии, эвкалипты, олеандры, мимозы, кактусы. В лесах на севере водятся медведи, волки и лисы. Но не менее драгоценность страны Черной Горы – ее люди – приветливые, открытые, жизнерадостные, всегда готовы к задушевных разговоров и … близкие нам по духу.

Чорногорія – це, насамперед, відпочинок. Відпочинок для ваших очей та душі. Це країна, в якій інколи вдається у один і той же день покататися  на лижах і засмагати на морі. Первозданна природа , найчистіша вода Адріатичного моря, прозорість води  містами більша за 36 метрів! До складу країни входять  14 морських островів. Гори, річки, озера. Старовинні будівлі та безліч екскурсій. З цієї країни лише за пару годин ви можете дістатися до Сербії, Македонії, Албанії, Хорватії, Боснії та Герцеговини! І ще на паромі в Італію. Тому, Чорногорія – це дивовижний відпочинок! Тур до Чорногорії слід планувати на місяць часу, а то і більше.

Відпочинок у Чорногорії зрозумілий для українців: зрозумілий і мовою і ментальністю місцевих жителів. Мова сербська та чорногорська, але багато місцевих розмовляють також українською та російською мовами. А тих, хто не розмовляє, зрозуміти буде не важко. Населення країни складає 3.5-4 млн. мешканців.  Валюта євро. Ця сторінка була створена  саме для того, щоб кожен міг дізнатися скільки саме тих євро треба мати, щоб гарно відпочити у Чорногорії.

Тур до Чорногорії дуже сподобається тим, хто цінить природу, тихий  уклад життя, не терпить «дрес кодів» і нікуди не поспішає.

Особливістю відпочинку у Чорногорії  є той факт, що туристи зазвичай мешкають не в готелях, а в апартаментах чи віллах.  У помешканні розташовані ліжка, холодильник, телевізор, іноді є мікрохвильова піч чи плита. Тому, тури в Чорногорію скоріш сподобаються не дуже вимогливим до умов проживання туристам. Хоча Чорногорія пропонує тури і преміум класу. Насамперед, біля Святого Стефана.

Вілли та апартаменти не мають приватних пляжів. У Чорногорії уся берегова лінія належить державі, держава здає в оренду підприємцям пляж на конкретних умовах. Підприємець зобов’язаний цілий рік прибирати пляж, вирівнювати каміння, створювати всі умови для гарного відпочинку, навіть взимку. Вхід на пляж обов’язково повинен бути безкоштовним. А парасолі та шезлонги повинні займати не більше половини пляжу, щоб була можливість безкоштовного розташування. І ніхто вам не заборонить відпочивати на пляжі на своєму рушнику.

Чорногорія доброзичлива та маленька країна. Більшість населення православні. Відносяться до віросповідання свого с трепетом. Від цього відпочинок здається ще більш домашнім і безпечним.

Сезон триває з травня по жовтень та годує мешканців цілий рік, тому цінність сезону в цій країні дуже висока. І тури до Чорногорії  слід купувати як можна раніше, навіть взимку. Тоді у вас  буде  можливість заощадити кошти на ранньому бронюванні та вибрати  при цьому гарне розташування та приміщення.