Ця стародавня країна з багатими культурними традиціями і розвиненою туристичною інфраструктурою залучає мандрівників з усього світу. У Єгипті можна відпочивати цілий рік, але саме “піковий” час – Новий рік і різдвяні канікули. Відпочинок в Єгипті – це чудова Хургада, популярний Шарм-ель-Шейх, Ель Гуна, яку називають єгипетською Венецією, кліматичний санаторій Сафага, Макаді Бей, полюбився дайверам Дахаб, Таба – Єгипет був і залишається країною самого недорогого масового пляжного відпочинку. В Єгипет, на узбережжі Червоного моря, “злітаються” серфери і дайвери: одні ловлять хвилю, інші занурюються під воду – помилуватися коралами. Прекрасний клімат, тепле море, широкі піщані пляжі, якісні готелі, різноманітні екскурсії, що б’є через край екзотика – все це робить відпочинок в Єгипті незабутнім: сюди хочеться повернутися знову і знову.

ПЕРЕЛІК ЕКСКУРСІЙ:

Рас Мохаммед 

Таких дивовижних і красивих коралів, як в Рас Мохаммед, ви більше не зустрінете ніде в Червоному морі. Цей національний морський парк вважається одним з кращих на планеті по красі підводного світу. За словами вчених, тепла і кристально чиста вода тих місць схожа по складу з водою Мертвого моря і робить цілющий вплив на організм людини.

Рас-Мухаммад славиться безліччю течій і різноманітністю мешканців коралових рифів. І кого тут тільки немає! У цьому унікальному природному акваріумі є сусідами один з одним баракуди, скати, морські коники та навіть акули. Можна взяти напрокат маски й ласти та своїми очима побачити різнокольорові корали й міріади риб, а якщо пощастить, то і морських черепах. Треба пам’ятати, що не всі мешканці моря нешкідливі, тому не варто чіпати їх руками. А ще, занурившись в ці цілющі води з головою, обов’язково загадайте бажання. Очевидці кажуть, що все загадане збудеться.

Заповідник знаходиться на самому стику Акабського і Суецького заток, у 25 кілометрах на північний захід від Шарм-ель-Шейха. Здійснити екскурсію до заповідника можна на катері або на автобусі – на Ваш вибір. Смачний обід і маса найфантастичніших вражень гарантуються!

 

Дельфінарій 

Якщо у вас є діти, але ви ще не були в дельфінарії, значить, не бачили найголовнішого. Задоволення, яке отримає вся сім’я від дотику із загадковою природою дельфінів, неможливо описати словами. Трюки, які виконують дельфіни – незрівнянні. Невідомо, хто отримує більше задоволення: чи то недосвідчена дитина, яку захоплює шоу, чи то доросла людина, здатний оцінити розум і красу тварин, здивуватися швидкості їх руху і ступеня контакту між тренером і усміхненими сіро-блакитними торпедами, що не пропускають нагоди побешкетувати й облити водою глядачів.

Якщо у вас є бажання поплавати з дельфінами, то ви можете замовити таку послугу. Той, хто випробував щастя спілкування з дельфінами, заглянув в таємничий і привабливий світ. Ефект від присутності дельфіна дивний, до кінця не вивчений, але завжди позитивний: будь-яка людина, що плаває з дельфіном, обов’язково відчує гарний настрій і прилив сил. Чудовий і той факт, що жоден дельфін ніколи не нападав на людину. Дельфіни завжди ставляться до людей доброзичливо.

 

Каїр і Олександрія 

Екскурсійна програма першого дня збігається з програмою «Каїр». Після закінчення екскурсії вас розмістять в п’ятизірковому готелі. Увечері вас чекає розважальна прогулянка на теплоході по Нілу з вечерею і фольклорною програмою. Рано вранці наступного дня – відправлення в Олександрію.

Олександрія – це другий за чисельністю місто Єгипту. Тут ви відвідаєте красивий парк палацу Монтаза, давньоримський амфітеатр, катакомби й побачите колону Помпея. У вас буде можливість відвідати цитадель, побудовану із залишків Олександрійського маяка (одного з семи чудес стародавнього світу) і знову побудовану Олександрійську бібліотеку.

 

Екскурсія в Петру (Йорданія)

«Цей рожево-червоне місто в половину вічності древен … »- так описували мандрівники Петру. Місто таїть в собі безліч загадок про походження і племені набатеев, яке його населяло. До сьогодення вчені сперечаються, це місто, чи гігантський некрополь, вирубаний в рожевих скелях на висоті 900 метрів над рівнем моря. Петра внесений ЮНЕСКО в список шедеврів культурної спадщини та входить в десятку найбільш відвідуваних місць світу. Тут навіть проходили знімання фільму «Пригоди Індіани Джонса», що став згодом кінохітом.

До загадкового міста ви доберетеся на поромі. Екскурсійна програма буде дуже насиченою і цікавою. Верхи на конях ви зробите захоплюючу подорож ущелинами мальовничої долини, що знаходиться між затокою Акаба і Мертвим морем. Ви побачите стародавній театр і монастир, скромну усипальню брата Мойсея – Аарона і багато інших визначних пам’яток «рожевого міста». І повірте, вражень від відвідин загадкової Петри вистачить на все життя!

 

Луксор (Фіви)

Луксор – це місто-музей просто неба, саме тут знаходилася столиця староєгипетської цивілізації – Фіви. У цьому місці сьогодні зосереджена велика частина культурної спадщини Стародавнього Єгипту, відкрита для туристів: два храми – Луксорський і Карнакський – найдавніші культові споруди у світі; трьох кілометрова алея сфінксів, що з’єднує їх. Карнакський храм був заснований понад п’ять тисячоліть назад, що підтверджено дослідженнями. Доторкніться до каменів, що бачили зорю людства!

Ніл ділить місто на дві частини: західну – «місто мертвих» і східну – «місто живих». Відвідавши на західному березі колоси Мемнона, Долину фараонів, храм цариці Хатшєпсут і зробивши невелику зупинку в сувенірному магазині, ви переправитися на катері на східний берег. Тут ви відвідаєте Карнакський храм – значний храмовий комплекс Стародавнього Єгипту. У його південній частині знаходиться Священне озеро, а поруч – магічний жук-скарабей, що виконує, згідно з давньою легендою, будь-яке Ваше бажання. В інституті папірусу ви зможете побачити процес виготовлення папірусному паперу, а також написати своє ім’я староєгипетськими ієрогліфами.