Кажуть, що Греція – це країна, де є все. Насправді це не так. У Греції немає тижневих злив і нудьги. Зате є найдовша в Європі берегова лінія – понад 13,5 тисяч кілометрів, сотні островів, тисячі затишних бухт і мільйони привітних посмішок, якими зустрічають туристів. У Греції оживають легенди і міфи, розкриваються таємниці античної історії, тут для всіх знайдеться місце біля теплого моря під яскравим сонцем. Щоб побачити всі визначні пам’ятки цієї країни, потрібно провести тут життя. А якщо приїжджати у відпустку – завжди знайдеться, куди відправитися, навіть якщо ви вже були на курорті або острові не один раз. Здорова і смачна їжа, 300 сонячних днів в році і прекрасні пейзажі – все це робить Грецію ідеальним місцем для відпочинку.

ЕКСКУРСІЇ:

Метеора + острів Корфу

Поєднайте в одній поїздці можливість побачити два скарби Греції – о. Корфу та монастирі Метеори, відвідування яких рідко вдається поєднувати в одній подорожі. Метеори і Старе місто Корфу включені в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Християнські монастирі Метеори, засновані на гігантських обривистих скелях, велично спрямовані в небо, викликають непередаване відчуття, що сполучає в собі одночасно страх і захоплення. До сьогоднішнього дня те, як будувалися ці монастирі, залишається загадкою. Скелі з часом придбали найхимерніші форми та нагадують «місто зі скель». Під час екскурсії передбачений огляд cкал Метеор, а також відвідування діючого монастиря.

Вергіна – Олімп – Діон

Це захоплююча подорож у світ давньої історії та міфів.

Діон – це стародавнє македонське місто, де знаходився жертовний вівтар Зевса. Тут, в археологічному парку, можна побачити святилища Деметри та Ісіди, древній Одеон, римські лазні, житлову частину стародавнього міста та «палац Діоніса».

Далі на вас чекає легендарна гора Олімп. За давніми греками, тут мешкало 12 олімпійських богів. Автобус досягає висоти 1000 м над рівнем моря, де можна побачити чарівну красу гірського хребта Олімпійських і чудовий вид на Егейське море.

Вергіна – перша столиця стародавньої Македонії, яку, за легендою, заснував Каран і назвав Егесом. Розквіт цього міста припадає на V-IV століття. Е. У 1977 році Вергіна стала широко відомою, коли під час археологічних розкопок була виявлена могила Філіпа II, батька Олександра Македонського. Всередині мармурового саркофага Філіпа II було знайдено золоту скриньку з останками вбитого короля, золоту королівську корону та інші важливі з культурної та історичної точки зору предмети.

Екскурсійний маршрут Вергіна, Олімп, Діон дозволяє допитливому мандрівникові відвідати одразу три цікаві екскурсійні місця і ознайомитись з історією, міфами та культурою Стародавньої Греції.

Салоніки

Салоніки – друге за величиною місто Греції, яке по праву вважається одним із найкрасивіших міст країни. Його часто називають «нареченою півночі», оскільки Салоніки є столицею північної Греції чи Македонії.

Під час екскурсії ви зможете відвідати:

  • – Акрополь міста та стіни фортеці, звідки можна милуватися прекрасним видом на місто Салоніки
  • – «Білу вежу», побудовану у 15 ст., та яка є символом міста
  • – Храм Св. Димитрія, покровителя міста Салонік

Перед екскурсією або після неї у Вас буде вільний час, що дасть можливість відвідати торговельні центри та магазини міста, а також прогулятися по знаменитій набережній міста, і дізнатися, що відчуваєш, коли біля твоїх ніг плещеться Термічна затока.

Олімпія

Стародавня Олімпія – місце поклоніння бога Зевса Олімпійського. Місце зародження і проведення олімпійських ігор, символ древніх еллінів як нації, символ миру і спокою, символ фізичної та моральної досконалості людини. На час олімпійських ігор в Стародавній Елладі припинялися війни і всяка ворожнеча. По роках олімпіад стародавні греки вели літочислення. Таким чином, екскурсія в Олімпію – одна з найбільш значущих в Греції.

Священний вогонь запалювався задовго до того, як були створені знамениті святилища Гери і Зевса, а також одне з семи чудес світу статуя «Зевса Олімпійського» роботи майстра Фідія, що зберігалася в стародавній Олімпії. Статуя «Гермес з немовлям Діонісом на руках» роботи Праксителя визнаний, кращим шедевром стародавнього світу, зберігається в Археологічному музеї Стародавньої Олімпії. Сьогодні – це заспокійливе місце, оточене соснами і платанами, де збереглися храми, гімназія і стадіон, на якому, через майже 3000 років, під час Олімпійських ігор 2004 року, проводилися змагання з легкої атлетики.

АФІНИ

АФІНИ – столиця Греції – місто дивовижної долі, живе свідчення вищих досягнень людської культури. Пам’ятники та пам’ятки Афін – свідоцтва неоціненного внеску його блискучої цивілізації з більш як 6000-річною історією в світову культуру.

Знайомство з Афінами, звичайно, починається з Акрополя і його перлини – Парфенона.

На території Акрополя і біля нього знаходяться найбільші шедеври світової архітектури: храм Ерехтейон з його знаменитими Каріатидами, Пропілеї – критий мармуровий вхід в Акрополь з п’ятьма проходами в центрі, невеликими шестиколонними залами і крилами-портиками з боків, храм Безкрилої Ніки, залишки храму Гекатомпедон зі збереженою поруч з ним могилою Кекропа – першого царя Аттики, пагорб Ареопаг, пагорб Пніка, театр Діоніса і одеон Геродота аттичного. З Акрополя й пагорба Ареопаг відкривається чудовий вид на місто і пагорб -близнюк Акрополя – Лікавітос з білосніжною церквою Св. Георгія на його вершині.

У вільний час Ви можете насолодитися тишею і красою чудового Національного саду за будинком Парламенту і погодувати разом з жителями Афін качок, які живуть в ставках саду, а також відвідати храм Зевса Олімпійського.

Оглядова екскурсія по острову Тасос

Приємний пізнавальний тур навколо острова Тасос познайомить вас з найбільш знаковими його визначними пам’ятками. Музей міста Ліменас, столиці острова, перенесе своїх відвідувачів у давні епохи, покаже свідоцтва колишньої могутності регіону – вишукані мармурові статуї, предмети побуту, золото і кераміка найвищого художнього рівня.Квітуче село Панагія зачарує самобутністю грецького життя, гості зможуть прогулятися по старих мощених вуличках, зайти в місцевий храм, познайомитися з традиціями. Острів Тасос зовсім недавно відкрився для туристичного ринку, тому в його горах легко можна знайти грецькі поселення зі справді сільським укладом.

Під час екскурсії ви обов’язково відвідаєте і монастир Архангела Михайла, покровителя Тасоса, де зберігається святиня світового рівня – частка Чесного Гвоздя, який пронизував правицю Ісуса Христа. Кожен також зможе привезти звідти воду з цілющого джерела Архангела, який прославив обитель своїми чудесами. Монастир, розташований у надзвичайно красивому місці з видом на Святу гору Афон, надихне та окрилить душу.