Тури в Індію – це відмінний вибір для відпочинку!

Індія завжди дивувала своєю колоритністю, контрастністю почуттів. Іноді здається, що в одній країні неможливо вмістити стільки барв, відтінків життя і контрастів. В один і то й же час ми можемо захоплюватись культурним та релігійним спадком цієї країни, вивчати стародавні пам’ятки історії, просвітлюватися завдяки буддизму та аюрведичній науці. І на рівні з тим  відпочинок в Індії дає можливість цілими днями перебувати в постійній тусовці на пляжах Північного Гоа, де ніколи не має перепочинку розвагам. А можемо придбати путівки в Гоа та умиротворено проводити час на безкрайніх пляжах південного штату та Керали, на яких панує спокій. Дивовижні краєвиди вражають своєю красою. Екзотична природа, яскраві барви, пряні аромати – все це захоплює туристів, переконує їх купувати путівки в Гоа та повертатися в цю країну знову і знову.

Відпочинок в Гоа ви в змозі спланувати на одному з численних пляжів, їх тут декілька десятків. Є пляжі, на яких ви сповна насолоджуєтеся спокоєм, дикою природою і морем, це буде справжній релакс або романтичний відпочинок і ніхто вам не стане на заваді.

А є тури в Індію в самий епіцентр подій. Пляжі на північному узбережжі будуть до смаку для тих, хто любить тусовки, активний відпочинок та розваги.

Існують пляжі для активного відпочинку та любителів водних видів спорту, наприклад, пляж Кандолім.

На всі пляжі вхід вільний, але для того, щоб насолоджуватись шезлонгами та парасолькою, потрібно зробити в пляжному кафе якесь замовлення, це можуть бути напої або будь-які страви. Це своєрідний квиток на пляж.

Кожен рік кількість людей, які купують путівки в Гоа з метою отримати медичні послуги, тільки зростає, особливо популярні галузь хірургії, пластична та стоматологічна медицина. В цей штат кожен рік прилітають приблизно 450 тисяч людей з різних куточків світу (Британії, Європи, Африки, ОАЕ, Америки), щоб пройти лікування.

Відпочинок в Гоа може стати не тільки пляжним, а й лікувальним. Головним фактором розвитку медичного туризму є ціни на медичні послуги. На складні операції, пластичну хірургію в Гоа ціни на 75% відсотків нижчі, ніж в розвинутих країнах. Проте є багато зауважень від пацієнтів клінік. Треба буди уважними та впевненими у виборі лікувального закладу. Адже економія коштів не варта вашого життя.

Путівки в Гоа – це відпочинок на шикарних пляжах і розваги. Поєднувати вам його з лікуванням чи аювердичними процедурами, вирішувати вам. Радимо перед поїздкою оформити страховий поліс, який допоможе отримати необхідні медичні послуги у разі виникнення несподіваної травми або захворювання. Також у разі додаткових витрат, які стосуються медичної допомоги, зберігайте чеки. На їх підставі страхова компанія вам відшкодує витрати.

Бажаємо гарного відпочинку і приємних вражень без будь-яких ускладнень!