Таїланд – улюблене місце відпочинку для багатьох туристів.

Дивовижне поєднання минулого і сьогодення, сучасного і традиційного.
Світяться в золоті і дорогоцінному камінні Будди, слони і мавпи, що розгулюють по центрам міст, тайські танцювальні шоу-програми, барвисті традиційні уявлення, плескіт бірюзових хвиль, білосніжні пляжі – все це малює уява, коли Ви вибираєте тури в Таїланд.

Відпочинок в Таїланді – це можливість відволіктися від звичного, зануритися в таємничий світ буддійської релігії і східного колориту. Тури в Таїланд – це путівки в світ запаморочливих розваг, в світ яскравих вогнів нічного Бангкока, в світ сонця і тепла Паттайя островів Самуї і Пхукет.
Таїланд – це країна справжньої екзотики, знаменитої тайської кухні, країна тисячі храмів і тисяч усмішок, країна вільних і гордих людей та дивовижно гарних жінок. Протягом багатьох сторіч Таїланд, відомий серед сусідів як Сіам, був міграційним, культурним і релігійним перехрестям Південно-Східної Азії. І сьогодні ця країна – одна з найбільш розвинених держав Південно-Східної Азії.

Тут, як ніде, збережені самобутність і найдавніша культура з багатими буддійськими традиціями, що пронизують повсякденне життя тайців. Поруч можна побачити сучасні хмарочоси, неонові вогні реклами та стародавні буддійські храми екзотичної архітектури. Тут говорять мелодійною тайською мовою, нітрохи не схожому ані на один європейський. Тут яскраві фарби і тропічні фрукти, вражають своїм різноманіттям.

Відправившись в Таїланд, Ви знайдете багате розмаїття дивовижних місць для відпочинку і задоволень, а також унікальний клімат, що дозволяє відпочивати тут цілий рік. Тут Вас чекатимуть ласкаве сонце, золоті пляжі Сіамської затоки, тепле море, коралові острови, захоплюючі екскурсії та розваги на будь-який смак.

Пропонуємо Вам вдосталь насолодитися відпочинком і відвідати такі унікальні в своєму роді місця як:

Храм Смарагдового Будди – в якому знаходиться одна з найцінніших реліквій країни – статуя Будди;

Парк орхідей – чудовий сад з дивовижними квітами і рослинами;
Міні Сіам – унікальні архітектурні споруди світу в мініатюрі;
кораловий острів Тао;
центр тренування мавп в Паттайї;
Тигровий зоопарк;
Парк метеликів “Самахін”;
Аюттайе – Національний парк “Ванг Такрав”;
Сірача – одна з найбільших ферм в Азії що займається розведенням крокодилів.

Тайланд багатий достатком екзотичних фруктів, серед них рекомендуємо спробувати: мапрао (молоді й незрілі кокоси), ної-на (блідо-зелений плід з білою м’якоттю всередині і розділений на часточки), дуріан (великий зелений фрукт розміром з футбольний м’яч, покритий колючою шкіркою і складається з трьох часточок), юбе (фрукт з твердою хрусткою м’якоттю, яка володіє приємною солодкістю), мангустін (смачний і ніжний фрукт з товстої фіолетовою шкірою і зеленим стеблом).