Demo Image

Треба знати!

Подорож – це зазвичай дуже приємні 😊 клопоти. І максимальну впевненість у тому, що під час подорожі все

Подорож – це зазвичай дуже приємні 😊 клопоти.

І максимальну впевненість у тому, що під час подорожі все буде добре, а в будь якій несподіваній ситуації ніхто не залишиться сам на сам, всім мандрівникам дає така звичайна і одночасно, така важлива страховка

🔘 Як «працює» страховка?

Все максимально просто – при виникненні страхового випадку ви телефонуєте за номером телефону вказаному в полісі (це обов’язково!). Оператор страхової компанії називає адресу найближчого медичного закладу, куди потрібно звернутися за допомогою, або викликає лікаря прямо до вас в готель. Всі подальші розтрати (за винятком франшизи) на ваше лікування покриває страхова.

🔘 Що таке франшиза?

Це сума, яку застрахована особа виплачує самостійно при виникненні страхового випадку. Як правило, вона не перевищує 50-100 €. У разі туристичного страхування франшиза практично завжди безумовна. Це означає, що якщо в договорі прописана франшиза 50 €, страхова компанія, якщо прийом у лікаря і аналізи коштували 150 €, відшкодує тільки 100 €.

🔘 Що таке страховий ліміт?

Це максимальна сума, яка може бути компенсована в рамках одного страхового випадку, найчастіше – 30000 – 50000 євро або доларів. В рамках цієї суми, як правило, оплачується лікування до зняття гострого стану, використовувати її цілком можна тільки в важких випадках (складна операція або транспортування в Україну за медичними показаннями, наприклад).

🔘 Що покриває базовий страховий поліс?

Невідкладну медичну допомогу, транспорування до найближчого медичного закладу, медицинську евакуацію / репатріацію, доставку застрахованого до медичного закладу в рідній країні, якщо це потрібно. А також покупку ліків, невідкладну стоматологічну допомогу (в рамках окремого ліміта), оплату витрат на зв’язок (в рамках передачі термінових повідомлень, пов’язаних зі страховим випадком).

🔘 Що входить в розширений поліс?

Продовження перебування в готелі (якщо в цьому є необхідність), дострокове повернення додому (в разі смерті близького родича), виплата компенсації в разі затримки рейсу, а також виплата компенсації в разі затримки багажа. Також до розширеного списку входить невідкладна допомога для вагітних, приїзд родича в разі, якщо застрахований потрапив в стаціонар на тривалий термін, оплата послуг адвоката, а також компенсація при втраті особистих документов. Також до розширеного пакету страхування зазвичай входить доставка застрахованого до місця призначення в разі поломки авто або аварії.

🔘 А що НЕ покриває страховка?

Частіше за все страховка не покриває лікування травм, отриманих в форс-мажорних обставинах: в ході військових конфліктів, громадських заворушень, революцій або терактів, а також під час перебування в країнах, відвідування яких не рекомендовано МЗС Украіни. Лікування захворювань, що виникли до укладення договору, якщо інше не погоджено зі страховиком. Лікування захворювань і травм, отриманих під час ризикових занять чи розваг, або травм отриманих у стані алкогольного сп’яніння. Також зазвичай страховка не покриває витрати на пологи.

🔘 Поширені страхові випадки

🌞 Влітку туристи найчастіше звертаються за допомогою з такими проблемами:

отруєння, харчові розлади через незвичну їжу, гастроентерит; ангіна, ГРВІ, бронхіт, отит, фарингіт, ларингіт; сонячні опіки, тепловий удар; алергія; інфекційні захворювання; серцево-судинні захворювання.

Взимку лідирують:

простудні захворювання; спортивні травми: забої, розтягнення, вивихи, переломи, струс мозку.

В екзотичних країнах мандрівникам нерідко потрібна допомога після зустрічі з отруйними комахами і зміями, а також дикими тваринами.

🔘 Яка страховка потрібна, якщо ви плануєте займатися спортом?

Залежить від того, яким саме. Базова туристична страховка, як правило, допускає так званий активний відпочинок: нескладні піші походи, занурення з аквалангом на малі глибини, катання на лижах чи сноуборді по обладнаним трасам і т.п. Тим, хто планує щось більш екстремальне (наприклад, політ на параплані, стрибок з парашутом) потрібна страховка категорії “Спорт”, яка орієнтовно в 3 рази дорожче звичайної.

Дехто з операторів включає спортивну страховку в базовий турпакет, але якщо в вашому турпакеті буде звичайна страховка, рекомендуємо не економити та докупити спеціальну страховку, адже іноді спортивні травми вимагають дійсно дорогого лікування.

Бажаємо завжди гарного відпочинку, а також щоб ваш страховий поліс ніколи не було потреби діставати з валізи.